Pas Var, Puan Yok
Samsunspor
494,78 pas / maç
Aynı 9 maçta yalnızca 0,44 puan / maç. Pas ortalaması yüksek, puan ortalaması lig medyanının altında.
Kapsam: 9/9 maç · Puan ve pas aynı maçlardan
Tüm istatistikler için tabloyu kaydırın
| S | Takım | O | G | B | M | AV | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 9 | 7 | 1 | 1 | +7 | 22 |
| 2 | Amed | 9 | 6 | 2 | 1 | +10 | 20 |
| 3 | Trabzonspor | 9 | 6 | 1 | 2 | +14 | 19 |
| 4 | Beşiktaş | 9 | 6 | 0 | 3 | +8 | 18 |
| 5 | Fenerbahçe | 9 | 5 | 1 | 3 | +15 | 16 |
| 6 | Kasımpaşa | 9 | 4 | 4 | 1 | +4 | 16 |
| 7 | Kocaelispor | 9 | 5 | 0 | 4 | +2 | 15 |
| 8 | Erzurumspor FK | 9 | 4 | 2 | 3 | -4 | 14 |
| 9 | Çorum | 9 | 4 | 1 | 4 | +3 | 13 |
| 10 | Göztepe | 9 | 3 | 3 | 3 | +3 | 12 |
| 11 | Alanyaspor | 9 | 3 | 3 | 3 | -2 | 12 |
| 12 | İstanbul Başakşehir | 9 | 3 | 2 | 4 | -2 | 11 |
| 13 | Rizespor | 9 | 3 | 1 | 5 | -4 | 10 |
| 14 | Konyaspor | 9 | 2 | 2 | 5 | -3 | 8 |
| 15 | Gaziantep FK | 9 | 2 | 2 | 5 | -6 | 8 |
| 16 | Gençlerbirliği | 9 | 2 | 2 | 5 | -11 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 9 | 1 | 1 | 7 | -13 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 9 | 1 | 0 | 8 | -21 | 3 |
81 bitmiş maçtan hesaplandı · Kapsam 9 maç
Tabloda ilk bakışta görünmeyenler
Samsunspor
494,78 pas / maç
Aynı 9 maçta yalnızca 0,44 puan / maç. Pas ortalaması yüksek, puan ortalaması lig medyanının altında.
Kapsam: 9/9 maç · Puan ve pas aynı maçlardan
Gaziantep FK
100 şut · 5 gol
Şut ortalaması ligin üst yarısında; gol/şut oranı bu grupta en düşük.
Kapsam: 7/9 maç · Goller yalnızca şutu bilinen maçlardan
Beşiktaş
3 / 0,75
Evde / deplasmanda maç başına puan. İki saha arasındaki fark ligin en büyüğü.
Kapsam: 5 iç saha · 4 deplasman maçı
Samsunspor
5 puan bıraktı
İlk yarıyı önde bitirdiği 2 maçta galibiyeti koruyamadı.
Kapsam: 9/9 maç · İlk yarı ve maç sonu skorları
Ölçü: atılan gol ve maç başına gol (birim: gol) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Atılan Gol | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fenerbahçe | 23 | 2,56 | 9/9 |
| 2 | Trabzonspor | 22 | 2,44 | 9/9 |
| 3 | Amed | 20 | 2,22 | 9/9 |
| 4 | Galatasaray | 19 | 2,11 | 9/9 |
| 5 | Göztepe | 19 | 2,11 | 9/9 |
| 6 | Beşiktaş | 18 | 2 | 9/9 |
| 7 | Çorum | 18 | 2 | 9/9 |
| 8 | Kasımpaşa | 13 | 1,44 | 9/9 |
| 9 | İstanbul Başakşehir | 12 | 1,33 | 9/9 |
| 10 | Kocaelispor | 11 | 1,22 | 9/9 |
| 11 | Rizespor | 11 | 1,22 | 9/9 |
| 12 | Alanyaspor | 9 | 1 | 9/9 |
| 13 | Gaziantep FK | 9 | 1 | 9/9 |
| 14 | Erzurumspor FK | 8 | 0,89 | 9/9 |
| 15 | Samsunspor | 8 | 0,89 | 9/9 |
| 16 | Gençlerbirliği | 7 | 0,78 | 9/9 |
| 17 | Konyaspor | 6 | 0,67 | 9/9 |
| 18 | Eyüpspor | 2 | 0,22 | 9/9 |
Ölçü: toplam şut ve maç başına şut (birim: şut) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Toplam Şut | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 202 | 22,44 | 9/9 |
| 2 | Amed | 138 | 15,33 | 9/9 |
| 3 | Beşiktaş | 138 | 17,25 | 8/9 |
| 4 | Fenerbahçe | 136 | 17 | 8/9 |
| 5 | Göztepe | 127 | 15,88 | 8/9 |
| 6 | Trabzonspor | 125 | 13,89 | 9/9 |
| 7 | Samsunspor | 123 | 13,67 | 9/9 |
| 8 | Kocaelispor | 115 | 12,78 | 9/9 |
| 9 | Rizespor | 114 | 14,25 | 8/9 |
| 10 | Çorum | 114 | 12,67 | 9/9 |
| 11 | Kasımpaşa | 112 | 12,44 | 9/9 |
| 12 | Gençlerbirliği | 109 | 12,11 | 9/9 |
| 13 | İstanbul Başakşehir | 105 | 11,67 | 9/9 |
| 14 | Eyüpspor | 103 | 11,44 | 9/9 |
| 15 | Gaziantep FK | 100 | 14,29 | 7/9 |
| 16 | Konyaspor | 98 | 10,89 | 9/9 |
| 17 | Alanyaspor | 93 | 11,62 | 8/9 |
| 18 | Erzurumspor FK | 78 | 9,75 | 8/9 |
Ölçü: isabetli şut ve maç başına isabetli şut (birim: şut) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | İsabetli Şut | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 68 | 7,56 | 9/9 |
| 2 | Trabzonspor | 61 | 6,78 | 9/9 |
| 3 | Fenerbahçe | 56 | 7 | 8/9 |
| 4 | Beşiktaş | 51 | 6,38 | 8/9 |
| 5 | Göztepe | 48 | 6 | 8/9 |
| 6 | Çorum | 46 | 5,11 | 9/9 |
| 7 | Amed | 44 | 4,89 | 9/9 |
| 8 | Rizespor | 40 | 5 | 8/9 |
| 9 | Kocaelispor | 39 | 4,33 | 9/9 |
| 10 | Kasımpaşa | 36 | 4 | 9/9 |
| 11 | İstanbul Başakşehir | 35 | 3,89 | 9/9 |
| 12 | Eyüpspor | 33 | 3,67 | 9/9 |
| 13 | Gençlerbirliği | 33 | 3,67 | 9/9 |
| 14 | Konyaspor | 31 | 3,44 | 9/9 |
| 15 | Alanyaspor | 30 | 3,75 | 8/9 |
| 16 | Samsunspor | 29 | 3,22 | 9/9 |
| 17 | Gaziantep FK | 27 | 3,86 | 7/9 |
| 18 | Erzurumspor FK | 26 | 3,25 | 8/9 |
Ölçü: korner ve maç başına korner (birim: korner) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Korner | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 70 | 7,78 | 9/9 |
| 2 | Beşiktaş | 65 | 7,22 | 9/9 |
| 3 | Alanyaspor | 47 | 5,22 | 9/9 |
| 4 | Fenerbahçe | 47 | 5,88 | 8/9 |
| 5 | Trabzonspor | 47 | 5,22 | 9/9 |
| 6 | Rizespor | 44 | 4,89 | 9/9 |
| 7 | Amed | 41 | 5,12 | 8/9 |
| 8 | Gençlerbirliği | 40 | 5 | 8/9 |
| 9 | Samsunspor | 40 | 4,44 | 9/9 |
| 10 | Gaziantep FK | 38 | 4,75 | 8/9 |
| 11 | Kasımpaşa | 38 | 4,22 | 9/9 |
| 12 | Çorum | 37 | 4,11 | 9/9 |
| 13 | Kocaelispor | 36 | 4 | 9/9 |
| 14 | Göztepe | 35 | 4,38 | 8/9 |
| 15 | İstanbul Başakşehir | 34 | 4,25 | 8/9 |
| 16 | Eyüpspor | 31 | 3,88 | 8/9 |
| 17 | Erzurumspor FK | 27 | 3 | 9/9 |
| 18 | Konyaspor | 26 | 3,25 | 8/9 |
Ölçü: ofsayt ve maç başına ofsayt (birim: ofsayt) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Ofsayt | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beşiktaş | 32 | 4 | 8/9 |
| 2 | Göztepe | 22 | 2,75 | 8/9 |
| 3 | Galatasaray | 21 | 2,33 | 9/9 |
| 4 | Amed | 20 | 2,22 | 9/9 |
| 5 | Fenerbahçe | 19 | 2,38 | 8/9 |
| 6 | Kocaelispor | 19 | 2,38 | 8/9 |
| 7 | Trabzonspor | 19 | 2,11 | 9/9 |
| 8 | Gaziantep FK | 18 | 2,57 | 7/9 |
| 9 | Çorum | 16 | 1,78 | 9/9 |
| 10 | Gençlerbirliği | 15 | 1,67 | 9/9 |
| 11 | Alanyaspor | 14 | 1,75 | 8/9 |
| 12 | Konyaspor | 14 | 1,56 | 9/9 |
| 13 | Samsunspor | 13 | 1,62 | 8/9 |
| 14 | Kasımpaşa | 12 | 1,33 | 9/9 |
| 15 | Rizespor | 10 | 1,25 | 8/9 |
| 16 | İstanbul Başakşehir | 9 | 1 | 9/9 |
| 17 | Erzurumspor FK | 8 | 1 | 8/9 |
| 18 | Eyüpspor | 7 | 0,78 | 9/9 |
Ölçü: toplam pas ve maç başına pas (birim: pas) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Toplam Pas | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Samsunspor | 4.453 | 494,78 | 9/9 |
| 2 | Çorum | 4.338 | 482 | 9/9 |
| 3 | Galatasaray | 4.251 | 472,33 | 9/9 |
| 4 | Beşiktaş | 3.952 | 494 | 8/9 |
| 5 | Trabzonspor | 3.942 | 438 | 9/9 |
| 6 | İstanbul Başakşehir | 3.932 | 436,89 | 9/9 |
| 7 | Kocaelispor | 3.732 | 414,67 | 9/9 |
| 8 | Eyüpspor | 3.669 | 407,67 | 9/9 |
| 9 | Amed | 3.601 | 400,11 | 9/9 |
| 10 | Fenerbahçe | 3.584 | 448 | 8/9 |
| 11 | Konyaspor | 3.475 | 386,11 | 9/9 |
| 12 | Rizespor | 3.474 | 434,25 | 8/9 |
| 13 | Gaziantep FK | 3.354 | 479,14 | 7/9 |
| 14 | Erzurumspor FK | 3.281 | 410,12 | 8/9 |
| 15 | Kasımpaşa | 3.180 | 353,33 | 9/9 |
| 16 | Gençlerbirliği | 3.017 | 335,22 | 9/9 |
| 17 | Alanyaspor | 2.965 | 370,62 | 8/9 |
| 18 | Göztepe | 2.262 | 282,75 | 8/9 |
Ölçü: isabetli pas ve pas başarı yüzdesi (birim: pas) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | İsabetli Pas | Pas Başarı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Samsunspor | 3.756 | 84,3 % | 9/9 |
| 2 | Çorum | 3.703 | 85,4 % | 9/9 |
| 3 | Galatasaray | 3.672 | 86,4 % | 9/9 |
| 4 | Beşiktaş | 3.419 | 86,5 % | 8/9 |
| 5 | Trabzonspor | 3.349 | 85,0 % | 9/9 |
| 6 | İstanbul Başakşehir | 3.300 | 83,9 % | 9/9 |
| 7 | Eyüpspor | 3.109 | 84,7 % | 9/9 |
| 8 | Fenerbahçe | 3.092 | 86,3 % | 8/9 |
| 9 | Kocaelispor | 2.986 | 80,0 % | 9/9 |
| 10 | Amed | 2.955 | 82,1 % | 9/9 |
| 11 | Rizespor | 2.927 | 84,3 % | 8/9 |
| 12 | Gaziantep FK | 2.841 | 84,7 % | 7/9 |
| 13 | Konyaspor | 2.832 | 81,5 % | 9/9 |
| 14 | Erzurumspor FK | 2.717 | 82,8 % | 8/9 |
| 15 | Kasımpaşa | 2.509 | 78,9 % | 9/9 |
| 16 | Alanyaspor | 2.426 | 81,8 % | 8/9 |
| 17 | Gençlerbirliği | 2.379 | 78,9 % | 9/9 |
| 18 | Göztepe | 1.578 | 69,8 % | 8/9 |
Ölçü: ortalama topa sahip olma yüzdesi (birim: %) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Topa Sahip Olma | Kapsam |
|---|---|---|---|
| 1 | Beşiktaş | 73,0 | 1/9 |
| 2 | Fenerbahçe | 61,0 | 2/9 |
| 3 | Galatasaray | 58,0 | 2/9 |
| 4 | Samsunspor | 58,0 | 1/9 |
| 5 | Rizespor | 57,0 | 2/9 |
| 6 | Gençlerbirliği | 51,0 | 1/9 |
| 7 | Göztepe | 49,0 | 1/9 |
| 8 | Trabzonspor | 49,0 | 1/9 |
| 9 | Eyüpspor | 48,0 | 2/9 |
| 10 | İstanbul Başakşehir | 48,0 | 1/9 |
| 11 | Gaziantep FK | 41,5 | 2/9 |
| 12 | Alanyaspor | 36,0 | 1/9 |
| 13 | Çorum | 36,0 | 1/9 |
| 14 | Erzurumspor FK | 34,5 | 2/9 |
| — | Amed | — | 0/9 |
| — | Kocaelispor | — | 0/9 |
| — | Kasımpaşa | — | 0/9 |
| — | Konyaspor | — | 0/9 |
Veri yok: Amed, Kocaelispor, Kasımpaşa, Konyaspor · Ölçü: ortalama topa sahip olma yüzdesi · Kapsam 0/9 · Bu takımlara sayısal sıralama verilmedi.
Ölçü: rakip şutu ve maç başına rakip şutu (birim: şut) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Rakip Şutu | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gençlerbirliği | 164 | 18,22 | 9/9 |
| 2 | Samsunspor | 150 | 16,67 | 9/9 |
| 3 | Çorum | 140 | 15,56 | 9/9 |
| 4 | Kocaelispor | 137 | 15,22 | 9/9 |
| 5 | Göztepe | 129 | 16,12 | 8/9 |
| 6 | Kasımpaşa | 129 | 14,33 | 9/9 |
| 7 | Trabzonspor | 124 | 13,78 | 9/9 |
| 8 | Eyüpspor | 123 | 13,67 | 9/9 |
| 9 | Alanyaspor | 120 | 15 | 8/9 |
| 10 | Rizespor | 118 | 14,75 | 8/9 |
| 11 | Fenerbahçe | 117 | 14,62 | 8/9 |
| 12 | İstanbul Başakşehir | 115 | 12,78 | 9/9 |
| 13 | Konyaspor | 113 | 12,56 | 9/9 |
| 14 | Erzurumspor FK | 106 | 13,25 | 8/9 |
| 15 | Galatasaray | 93 | 10,33 | 9/9 |
| 16 | Amed | 91 | 10,11 | 9/9 |
| 17 | Gaziantep FK | 85 | 12,14 | 7/9 |
| 18 | Beşiktaş | 76 | 9,5 | 8/9 |
Ölçü: kurtarış ve maç başına kurtarış (birim: kurtarış) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Kurtarış | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gençlerbirliği | 46 | 5,11 | 9/9 |
| 2 | Trabzonspor | 38 | 4,22 | 9/9 |
| 3 | Samsunspor | 36 | 4 | 9/9 |
| 4 | Fenerbahçe | 32 | 4 | 8/9 |
| 5 | Kasımpaşa | 32 | 3,56 | 9/9 |
| 6 | Çorum | 32 | 3,56 | 9/9 |
| 7 | Alanyaspor | 31 | 3,88 | 8/9 |
| 8 | Konyaspor | 29 | 3,22 | 9/9 |
| 9 | Kocaelispor | 28 | 3,11 | 9/9 |
| 10 | Rizespor | 28 | 3,5 | 8/9 |
| 11 | İstanbul Başakşehir | 27 | 3 | 9/9 |
| 12 | Eyüpspor | 26 | 2,89 | 9/9 |
| 13 | Beşiktaş | 25 | 3,12 | 8/9 |
| 14 | Göztepe | 25 | 3,12 | 8/9 |
| 15 | Erzurumspor FK | 24 | 3 | 8/9 |
| 16 | Amed | 22 | 2,44 | 9/9 |
| 17 | Galatasaray | 19 | 2,11 | 9/9 |
| 18 | Gaziantep FK | 15 | 2,14 | 7/9 |
Ölçü: yenilen gol ve maç başına yenilen gol (birim: gol) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Yenilen Gol | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eyüpspor | 23 | 2,56 | 9/9 |
| 2 | Samsunspor | 21 | 2,33 | 9/9 |
| 3 | Gençlerbirliği | 18 | 2 | 9/9 |
| 4 | Göztepe | 16 | 1,78 | 9/9 |
| 5 | Gaziantep FK | 15 | 1,67 | 9/9 |
| 6 | Rizespor | 15 | 1,67 | 9/9 |
| 7 | Çorum | 15 | 1,67 | 9/9 |
| 8 | İstanbul Başakşehir | 14 | 1,56 | 9/9 |
| 9 | Erzurumspor FK | 12 | 1,33 | 9/9 |
| 10 | Galatasaray | 12 | 1,33 | 9/9 |
| 11 | Alanyaspor | 11 | 1,22 | 9/9 |
| 12 | Amed | 10 | 1,11 | 9/9 |
| 13 | Beşiktaş | 10 | 1,11 | 9/9 |
| 14 | Kasımpaşa | 9 | 1 | 9/9 |
| 15 | Kocaelispor | 9 | 1 | 9/9 |
| 16 | Konyaspor | 9 | 1 | 9/9 |
| 17 | Fenerbahçe | 8 | 0,89 | 9/9 |
| 18 | Trabzonspor | 8 | 0,89 | 9/9 |
Ölçü: gol yemeden tamamlanan maç (birim: maç) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Gol Yemeden Biten Maç | Kapsam |
|---|---|---|---|
| 1 | Fenerbahçe | 5 | 9/9 |
| 2 | Erzurumspor FK | 4 | 9/9 |
| 3 | Konyaspor | 4 | 9/9 |
| 4 | Trabzonspor | 4 | 9/9 |
| 5 | Alanyaspor | 3 | 9/9 |
| 6 | Amed | 3 | 9/9 |
| 7 | Beşiktaş | 3 | 9/9 |
| 8 | Galatasaray | 3 | 9/9 |
| 9 | Kasımpaşa | 3 | 9/9 |
| 10 | Kocaelispor | 3 | 9/9 |
| 11 | İstanbul Başakşehir | 3 | 9/9 |
| 12 | Gaziantep FK | 2 | 9/9 |
| 13 | Göztepe | 2 | 9/9 |
| 14 | Rizespor | 2 | 9/9 |
| 15 | Çorum | 2 | 9/9 |
| 16 | Gençlerbirliği | 1 | 9/9 |
| 17 | Samsunspor | 1 | 9/9 |
| 18 | Eyüpspor | 0 | 9/9 |
Ölçü: faul ve maç başına faul (birim: faul) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Faul | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 138 | 15,33 | 9/9 |
| 2 | Amed | 131 | 14,56 | 9/9 |
| 3 | İstanbul Başakşehir | 131 | 14,56 | 9/9 |
| 4 | Göztepe | 128 | 16 | 8/9 |
| 5 | Samsunspor | 126 | 14 | 9/9 |
| 6 | Çorum | 120 | 13,33 | 9/9 |
| 7 | Gençlerbirliği | 118 | 13,11 | 9/9 |
| 8 | Kocaelispor | 110 | 12,22 | 9/9 |
| 9 | Konyaspor | 110 | 12,22 | 9/9 |
| 10 | Beşiktaş | 108 | 13,5 | 8/9 |
| 11 | Fenerbahçe | 107 | 13,38 | 8/9 |
| 12 | Galatasaray | 106 | 11,78 | 9/9 |
| 13 | Alanyaspor | 103 | 12,88 | 8/9 |
| 14 | Eyüpspor | 96 | 10,67 | 9/9 |
| 15 | Trabzonspor | 96 | 10,67 | 9/9 |
| 16 | Erzurumspor FK | 93 | 11,62 | 8/9 |
| 17 | Rizespor | 89 | 11,12 | 8/9 |
| 18 | Gaziantep FK | 84 | 12 | 7/9 |
Ölçü: sarı kart ve maç başına sarı kart (birim: kart) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Sarı Kart | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amed | 30 | 3,33 | 9/9 |
| 2 | Kasımpaşa | 24 | 2,67 | 9/9 |
| 3 | Konyaspor | 20 | 2,5 | 8/9 |
| 4 | İstanbul Başakşehir | 20 | 2,5 | 8/9 |
| 5 | Göztepe | 19 | 2,38 | 8/9 |
| 6 | Çorum | 19 | 2,11 | 9/9 |
| 7 | Beşiktaş | 18 | 2,57 | 7/9 |
| 8 | Trabzonspor | 18 | 2 | 9/9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 17 | 1,89 | 9/9 |
| 10 | Kocaelispor | 16 | 1,78 | 9/9 |
| 11 | Gaziantep FK | 15 | 2,14 | 7/9 |
| 12 | Rizespor | 15 | 2,14 | 7/9 |
| 13 | Galatasaray | 14 | 1,56 | 9/9 |
| 14 | Fenerbahçe | 13 | 1,86 | 7/9 |
| 15 | Samsunspor | 13 | 1,44 | 9/9 |
| 16 | Alanyaspor | 12 | 1,71 | 7/9 |
| 17 | Eyüpspor | 12 | 1,33 | 9/9 |
| 18 | Erzurumspor FK | 11 | 1,38 | 8/9 |
Ölçü: kırmızı kart ve maç başına kırmızı kart (birim: kart) · Tabloda 18 takım · Kapsam: 9 maç · Açmak için tabloya tıklayın
| S | Takım | Kırmızı Kart | Maç Başı | Kapsam |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amed | 2 | 1 | 2/9 |
| 2 | Eyüpspor | 2 | 0,5 | 4/9 |
| 3 | Galatasaray | 2 | 0,5 | 4/9 |
| 4 | Gaziantep FK | 1 | 1 | 1/9 |
| 5 | Konyaspor | 1 | 1 | 1/9 |
| 6 | Rizespor | 1 | 1 | 1/9 |
| 7 | Samsunspor | 1 | 0,5 | 2/9 |
| 8 | Trabzonspor | 1 | 0,5 | 2/9 |
| 9 | Çorum | 1 | 1 | 1/9 |
| 10 | İstanbul Başakşehir | 1 | 1 | 1/9 |
| 11 | Beşiktaş | 0 | 0 | 2/9 |
| 12 | Göztepe | 0 | 0 | 1/9 |
| 13 | Kasımpaşa | 0 | 0 | 1/9 |
| 14 | Kocaelispor | 0 | 0 | 1/9 |
| — | Alanyaspor | — | — | 0/9 |
| — | Fenerbahçe | — | — | 0/9 |
| — | Gençlerbirliği | — | — | 0/9 |
| — | Erzurumspor FK | — | — | 0/9 |
Veri yok: Alanyaspor, Fenerbahçe, Gençlerbirliği, Erzurumspor FK · Ölçü: kırmızı kart ve maç başına kırmızı kart · Kapsam 0/9 · Bu takımlara sayısal sıralama verilmedi.